Denník Bratislavského neurotika

Autor: Radoslav Šipoš | 31.5.2014 o 11:52 | (upravené 25.12.2014 o 12:20) Karma článku: 3,96 | Prečítané:  448x

Slovnaft ma včera spravil na 7 sekúnd silno veriacim človekom...Večer sa ohučaný vraciam domov....Pozriem na kostol pred mojim domom..Obrovská žiara nad ním...Tak predsa si!!!! ...ako sa blížim bližšie poklaknúť....čo tam do kelu robí ten komín ??...oprašujem si kolená...Všetko je tak ako má byť!!

2pac! Najlepšie obdobie mal keď hral z rozbitých škodoviek na parkoviskách v Petržalke pred domom miestnym "drsňákom", čo mali iq 0, ale vajcia asi až po zem ,lebo ináč ako v teplákoch ,ich nikto nevidel.Toto je pravý rap!!!...Teplákovím škodovkárom čo nemali dokončenú učnovku 2pac "spríjemnoval" "hnitie" svojimi textami o tom ako zabil 4 "niggov",o tom ako trtká(všetky),dáva drogy(všetky),má prachov(mrte) lúbi svoju matku a o 10 "niggoch" čo ho chcú zabiť ,lebo zabil 4 niggov..."chalani" to pochopili tak ,že spravili 16 ročné dievčatá prvorodičkami a museli s nedokončenou učnovkou "ganstersky" vykladať tovar v Kauflande...Pravý rap!!!

8.trieda...16ta učiteľka angličiny. 8 z nich odišlo kvôli tým "drobným" čo im platili a 8 z nich kvôli nám..Takže všetko zase od začiatku...Tentokrát 25 ročná fanatická kresťanka...ZADARMO nám ju poslali!!! roztrháme ju v zuboch!!! pripravíme o nervy...čo si mysleli??? 34 decák v triede v tom "najlepšom" veku..Zvierata!!.toto jej spravili!!! Normálny človek by to nedal..a oni na nás pošlu naivnú" ovečku"Rok to vydržala!! Prišla o nervy...ale dokončila!!! čest jej...Mám po nej spomienku v žiackej knížke: "Na hodine angličtiny vyvolával SATANA!!"...Otec jej odpísal ,že potrebuje dôkazy ,ináč ma nebude trestať..

Počúvam Rádio Ragtime...chrr!!! 106,6...Ostrov v Slovenskom rozhlase...chrr!!! Petržalka...Laboratórium!!! "Dedinčania" a aj Lakatošovci!!! Nedá sa presne určiť koľko ich vlastne je...Dušan vysadený na blondínky...Takmer fetiš!!!...Vie určiť ,každý typ..."Falošné" blodínky ho nezaujímajú...Jeho brat!! Atila.Profesionálny inseminátor...oplodňuje pohľadom...Ďalší Lakatoš..Laco!!!! nie je na baby..
ale na škodovky!!! Konkrétne na 105-ky.Do tej poslednej vrazil dvesto-tisíc...Komplet tuning...Podvozok nasvietený halogenmi,čierne sklá, vzadu na kufry..obrovské krídlo...na kapote obrovská fosforujúca panenka Mária!!!! "Žena snov"!!! keď to naštartuje...vie o tom celá ulica... Kvôli nemu na "dopravnom" zaviedli pravidlá ,čo smie a čo nesmie byť na aute pripevnené!!....

Každú nedeľu!!! na školáku futbal!!! stojíme tam všetci!! aj mi o päť rokov mladší!!!..Večná bitka s basketbalistami kto obsadí ihrisko..Nie raz,sa hraje všetko naraz!!! Uhýbame sa basketbalistom a ty zase nám..Lakatošofci!!! miestne hviezdy.Dušan s dresom Maradona!!! Atila vždy polonahý!! ..všetci chcú byť s nimi v tíme..Ten tím dnešný zápas vyhrá....Vedia to aj miestni náckovia ,čo každú nedeľu odložili bomberi a pri priblblé pohľady a prišli hrať....Nedeľný futbal je doležitejší ako rasa!!!!
 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Dávajte pozor, kam šliapete. Oslobodzovanie Mosulu potrvá

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Vojna proti Islamskému štátu už dávno nie je bojom o územie

Región bude krvácať dlhé roky.


Už ste čítali?