Šesť chlapov na pive

Autor: Radoslav Šipoš | 5.6.2014 o 16:24 | (upravené 5.6.2014 o 16:52) Karma článku: 6,17 | Prečítané:  496x

Reklama na život. Stretne sa šesť chlapov.Idú na pivo. Z toho dvaja sú "teplí" . Kedže je pivo studené, všetko je allright....Reklama na to čomu sa vraví politika na Slovensku.Stretne sa 150 poslancov. Hlasujú za to ,aby sa heterosexuálom zakázalo rodiť homosexuálne deti....lebo to je to pravé pre rodinu,

Manželstvo je.... v dnešnej dobe "luxus".  V ústave o tom nie je ani riadok!!!

Manželstvo je aj.... pre väčšinu hypotéka na 30 rokov. 30 rokov strachu ,aby sa človek nestratil prácu,aby neochorel,aby rátal každú korunu, aby sa s toho strachu a nervov nenaťahoval s partnerom a nerozviedol..a ani sa rozviesť nemôže má hypotéku!!! Hypotéka je viac ako kresťanská viera.Hypotéka ma reálne obete.V ústave nie je o tom ani riadok!!!

Manželstvo sú aj ....deti ,ktoré májú partneri vychovať...deti ,ktoré treba dať do škôlky ,do ktorej sa hlási ďalších 80 detí, ale berú iba 20...Je to strach o deti o to aby sa neudreli,neboli choré,dobre sa učili.....V ústave nie je o tom ani riadok!!!

V ústave je ...."zbytočnosť". Ktorá môže iba škodiť..Ktorá znovu iba rozdeľuje...Už to nie je iba farba ,ale aj s kým kdo leze do postele...."Zbytočnosť" z ktorej plynie strach..Čo keď bude aj moje dieťa homosexuál ?? ..V spoločnosti už možno bude akceptované...tá sa mení...Zmení sa aj ústava ???..alebo tam bude "všetci píšte modrým perom iná farba nebude!!"...

V ústave je..."zbytočnosť" lebo... Stretne sa šesť chlapov.Idú na pivo. Z toho dvaja sú "teplí" . Kedže je pivo studené, všetko je allright.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Dávajte pozor, kam šliapete. Oslobodzovanie Mosulu potrvá

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Vojna proti Islamskému štátu už dávno nie je bojom o územie

Región bude krvácať dlhé roky.


Už ste čítali?