Kto je to tá Bratislava ?

Autor: Radoslav Šipoš | 16.7.2014 o 15:49 | (upravené 25.12.2014 o 12:22) Karma článku: 3,76 | Prečítané:  372x

Podľa najnovšieho výskumu sa pod Michalskou bránou ..objavila exluzívna Kofola čo miešajú asi z prameňa Lurd ..takže ,keď sa s ňou človek pooblieva vyzdravie a ešte k tomu uvidí ježíša aj s celou rodinou...stoji 0,80 centov deci...Nejde o peniaze. Ide o Bratislavu .

Utekali sme!! ako veriaci do kostola!!..hodili tašku zo školy...do DIVADLA STOKA!!! ...Na kultúru!!!...na básničky!!! Zahájenie leta ....v Propíku!!! v tráve na tráve..s komármi!!! ..Aj "humanisti" z Doombravky chodili!!!...Na kultúru...ako veriaci do kostola!!!

Vtedy mi to "ušlo". Všetci sme už pár rokov vedeli ,že to má prísť...A Divadlo Stoka pri Dunaji bude minulosťou. Žiadna šoková terapia to preto nebola...Mala to byť jedna strata....Dnes však je už jasné ,že s demoláciou sa začala aj pomyselná demolácia Bratislavy , "topografických" bodov Starého Mesta...paradoxne tie body tvoria "obyčaje" ,žiadne exkluzívne miesta..

Na Stoke,Propeleri ,Divadle Astorka,Café Galéria,Vegetke ako aj v "obyčajnom" Aligátore ste exkluzivitu či luxus naozaj nestretli. Dalo sa tam ,ale jednoducho odpovedať na otázku kto je to tá Bratislava...Dokonca pri PKO sa objavila rieka.....Toto mesto má rieku!!! ako častokrát na to zabúdam.

Dnes je Staré mesto šapito s cirkusovými číslami pre turistov....ktorý si aj tak myslia ,že tie cirkusové sú nejaké slabé a odchádzajú od nás s pocitom,.že tento cirkus je nejako pridrahý.....ten bájny chýr že Bratislava sú "pekné lahke baby" a lacný chľast je tiež iba reklama v turistickej brožúrke...

O New Yorku sa vraví ,že to je krásne mesto....že má iba jednu chybu ..nebolo postavené pre ľudí.....

O Bratislave sa môže vravieť ,že trpí auto-imunitným ochorením ....požiera samu seba...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Návod, ako zničiť ľudskú civilizáciu

Fakty a pravda sú vždy prvými obeťami populistov. Bez nich pritom nemôže existovať svet pre ľudí.

KOMENTÁRE

Toto už je vojna civilizácií

Prvé Trumpove dni v úrade favorizujú skeptické predpovede.

KOMENTÁRE

Profesor plukovník v zálohe

Záľuba v hodnostiach je prítomná aj v akademickej obci. Príkladom je plukovník Jahnátek.


Už ste čítali?