Denník Bratislavského neurotika

Autor: Radoslav Šipoš | 5.8.2014 o 23:38 | (upravené 25.12.2014 o 12:22) Karma článku: 3,21 | Prečítané:  468x

Sadnem do taxíku...asi 30tnik.. vidieť ,že v minulosti nabúchaný..dnes už s bruchom..na ruke pavučina...V autorádiu Landa.. Hej bratu.. ty si nácek,vravím.

Kedysi som bol vraví.. Čo aj ty?... Ja?.. Čo myslíš? S tričkom The Stooges tu vedľa teba sedím...Pankáč som bol!.. Typ sa na mňa usmeje.. To boli zlaté časy, vraví.. Dobre nám bolo nie...dnes je to o inom..dnes na seba ľudia nože vyťahujú...no  pokiaľ si ja pamätám ,tak jediný kto v už 90 rokoch nosil nože ,ste boli vy bratu...(ticho)...ok máš pravdu...(ticho)...pred troma rokmi som sa zalubil... Do rómky...Konečne niečo rozumné ,vravím..máš tam aj Orlikov? .,Mám!.. Tak tam pusti skinhedskej stát!...ale iba kvôli tej basovej linke!!!, slová stoja za hovno! ..týpek sa pousmeje.. V taxíku je..(ticho)... začína hrať basa..

Rytmus!! 

Pripomenul si mi rodinu Barčákových... 5 cigánskych chalošov.. čo si v smutnom 97om kúpili bomberi a dali si na ne nášivky..hanbím sa za svoju rasu!!...chceli takto "obelieť"...ani náckovia ani rómaci si nevedeli s touto novou situáciou 2 týždne čo počať...potom sa medzi sebou dohodli náckovia aj romáci, že dostanú nakladačku od obidvoch strán..."federácia" hanbím sa za svoju rasu... vydržala 2 týždne...mama Barčákových rozhodla.. Stahujeme sa!...do Zlatých Klasov..mamu neoklameš!!!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Dávajte pozor, kam šliapete. Oslobodzovanie Mosulu potrvá

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Vojna proti Islamskému štátu už dávno nie je bojom o územie

Región bude krvácať dlhé roky.


Už ste čítali?