Denník Bratislavského neurotika

Autor: Radoslav Šipoš | 5.8.2014 o 23:38 | (upravené 25.12.2014 o 12:22) Karma článku: 3,21 | Prečítané:  472x

Sadnem do taxíku...asi 30tnik.. vidieť ,že v minulosti nabúchaný..dnes už s bruchom..na ruke pavučina...V autorádiu Landa.. Hej bratu.. ty si nácek,vravím.

Kedysi som bol vraví.. Čo aj ty?... Ja?.. Čo myslíš? S tričkom The Stooges tu vedľa teba sedím...Pankáč som bol!.. Typ sa na mňa usmeje.. To boli zlaté časy, vraví.. Dobre nám bolo nie...dnes je to o inom..dnes na seba ľudia nože vyťahujú...no  pokiaľ si ja pamätám ,tak jediný kto v už 90 rokoch nosil nože ,ste boli vy bratu...(ticho)...ok máš pravdu...(ticho)...pred troma rokmi som sa zalubil... Do rómky...Konečne niečo rozumné ,vravím..máš tam aj Orlikov? .,Mám!.. Tak tam pusti skinhedskej stát!...ale iba kvôli tej basovej linke!!!, slová stoja za hovno! ..týpek sa pousmeje.. V taxíku je..(ticho)... začína hrať basa..

Rytmus!! 

Pripomenul si mi rodinu Barčákových... 5 cigánskych chalošov.. čo si v smutnom 97om kúpili bomberi a dali si na ne nášivky..hanbím sa za svoju rasu!!...chceli takto "obelieť"...ani náckovia ani rómaci si nevedeli s touto novou situáciou 2 týždne čo počať...potom sa medzi sebou dohodli náckovia aj romáci, že dostanú nakladačku od obidvoch strán..."federácia" hanbím sa za svoju rasu... vydržala 2 týždne...mama Barčákových rozhodla.. Stahujeme sa!...do Zlatých Klasov..mamu neoklameš!!!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Návod, ako zničiť ľudskú civilizáciu

Fakty a pravda sú vždy prvými obeťami populistov. Bez nich pritom nemôže existovať svet pre ľudí.

KOMENTÁRE

Toto už je vojna civilizácií

Prvé Trumpove dni v úrade favorizujú skeptické predpovede.

KOMENTÁRE

Profesor plukovník v zálohe

Záľuba v hodnostiach je prítomná aj v akademickej obci. Príkladom je plukovník Jahnátek.


Už ste čítali?